Kviečiame dalyvauti konkurse „Verslo ir mokslo partnerystė 2018“

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti jau aštuntą kartą Ūkio ministerijos organizuojamame konkurse „Verslo ir mokslo partnerystė 2018“, kurio metu bus išrinktas geriausias originaliais sprendimais pasižymintis inovatyvus produktas.

Konkursui paraiškas iki 2018 m. rugsėjo 14 d. gali teikti visos įmonės, kurios bendradarbiaudamos su tyrėjais sukūrė ir rinkai pristatė inovatyvius produktus.

Paraiškos bus vertinamos pagal pristatomo produkto išskirtines savybes ir specifinius inovacinius sprendimus, komercinę produkto naudą, poveikį įmonės konkurencingumui ir naujų sprendimų pritaikymą kuriant nominuojamus produktus.

Nugalėtoją išrinks konkurso komisija, kurios nariai yra Ūkio ministerijos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Lietuvos inovacijų centro, Lietuvos verslo konfederacijos ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovai. 

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas miesto festivalio „Inovacijų savaitė 2018“, kuris vyks rugsėjo 24-30 d., metu. Nugalėtojui bus įteiktas specialiai šiam konkursui sukurtas prizas.

Pernai konkurso nugalėtoja tapo UAB „Veika“, kuri sukūrė ir rinkai pristatė unikalią „Ecodeco“ technologiją, leidžiančią gaminti viniliniams tapetams identišką produktą be jokių žmogaus sveikatai ir aplinkai pavojingų priedų.

Ankstesniais metais šiame konkurse apdovanojimą pelnė UAB „Altechna R&D“ ir tyrėjas Mindaugas Mikutis už sukurtą inovatyvią lazerinę skaidrių medžiagų, tokių kaip stiklas, safyras, pjovimo technologiją. „Verslo ir mokslo partnerystės“ apdovanojimus tai pat yra laimėjusi UAB „Biocentras“, kuri drauge su valstybiniu mokslinių tyrimų institutu Inovatyvios medicinos centru sukūrė maisto papildą „Fortuna“, biotechnologijų kompanija UAB „Bioseka“, ortopedinius prietaisus gaminanti UAB „Baltic Orthoservice“, precizinių metrologinių įrenginių kūrimu, gamyba ir diegimu užsiimanti  UAB „Precizika Metrology“ ir Lietuvos kosmetikos gamintoja UAB „BIOK laboratorija“.

Paraiškos forma ir kiti konkurso dokumentai skelbiami Ūkio ministerijos svetainėje.