Kitos naujienos

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos vykdomas projektas

Europos inovacijų partnerystės veiklos grupės „Inno Food HUB“ projektas „Biologiškai vertingų produktų trumpųjų tiekimo grandinių valdymas ir vietos rinkų plėtra“( Nr.35BV-KK-18-1-06620-PR001) apjungia Vytauto Didžiojo Universiteto Bioekonomikos plėtros, Agronomijos, Inžinerijos, Miškų ir ekologijos fakultetų mokslininkus, šalatalankų augintojų - Lino Šliauterio, Daivos Kvedaraitės ir Rasos Čingienės ūkius, VšĮ „Pilnų namų“ bendruomenę, pluoštinių kanapių augintojų - Virgilijaus Širono ir Alfonso Riaubos ūkius, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungą, UAB „Kvalitetas“.

Prieš pavasario darbymetį visi keliai veda į agroverslo meką

Tikriausiai Lietuvoje nerastume žemdirbių, negirdėjusių apie tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi...“. Tradiciškai pavasarį Kauno rajone vykstanti paroda yra puiki vieta susipažinti su naujausia žemės ūkio technika, paragauti kokybiškų produktų, įsigyti išradingų amatininkų kūrybos darbų. Paroda vienodai įdomi ir miesto, ir kaimo gyventojams.

Lietuva „Žaliojoje savaitėje“ nesiruošia sėdėti ant atsarginių suolelio

Sausio 19 dieną Berlynas svetingai pasitiko iš viso pasaulio plūstančius svečius, nes  Vokietijos sostinėje vėl  metų įvykis – jau 83-ąjį kartą rengiama tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė“. Jokia kita paroda Vokietijoje nesulaukia tiek lankytojų, kiek ji. „Sakoma, kad jeigu tavęs nėra „Žaliojoje savaitėje“, tai tavęs iš viso nėra“, – sako Lietuvos žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, kuriam paroda – tikras darbymetis, nes vienas susitikimas čia veja kitą. Pasak ministro, politinė pusė šioje parodoje yra ypač svarbi.

Puslapiai