INOVACIJŲ DIENA: TARPTAUTINĖ PARTNERYSTĖ

2016 m. balandžio 21 d. MOKSLO, INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ AGENTŪRA organizuoja renginį apie inovacijų paramos priemones verslui „INOVACIJŲ DIENA: TARPTAUTINĖ PARTNERYSTĖ“. Vieta: A.Goštauto g. 12 (1 salė), MITA.

Inovacijos – šiuolaikinio verslo sėkmės garantas. Globalioje rinkoje laimi tie, kurie nuolat investuoja į naujas technologijas ir inovacijas, yra kūrybiški, siekia kurti pranašesnius produktus nei konkurentų. Ar naujų sprendimų ir inovacijų reikia Jums?

Renginio tikslas – skatinti verslo atstovų susidomėjimą mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų paramos (MTEPI) priemonėmis, plėtoti verslo ir mokslo partnerystę, naujų idėjų generavimą ir dalyvavimą bendruose projektuose. Šio seminaro metu bus pristatomos aktualios verslui programos ir priemonės, susijusios su nauju ES investicijų periodu (2014-2020 m.).

Renginio pirmoje dalyje MITA tarptautinių programų skyriaus atstovai pristatys galimybes verslui dalyvauti Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programose „Horizontas 2020“, „Eureka“ ir „Eurostars 2“, Baltijos jūros regiono programos „BSR Stars“ finansavimo priemonėje „Inovacijų ekspresas“ bei skatinimo susirasti tarptautinių partnerių šioms programoms Skandinavijos šalyse iniciatyvą. Taip pat įmonės sužinos apie Europos palydovinės navigacijos konkursą, jo reikalavimus dalyviams ir paslaugų paketą laimėtojui.

Antra renginio dalis skirta individualioms konsultacijoms su programų nacionaliniais kontaktiniais asmenimis. Įmonės turės galimybę pagal poreikį pristatyti savo lūkesčius MTEPI programų perspektyvoje, gauti patarimų ieškant tarptautinių partnerių MTEPI projektams.

Renginio programa ir plačiau apie renginį - https://www.e-mokslovartai.lt/event-announcements?p_p_id=eventannounceme...

Registracija į renginį: http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/inovaciju_diena_tarp...