The Fintech Inn konferencija

Data: lapkričio 8 d. 09:30 – 17:00
Vieta: Konstitucijos pr. 20, Radisson Blu, Vilnius, Lietuva

Fintech konferencijoje bus suteikiama išskirtinė galimybė išgirsti ir pamatyti Fintech pramonės lyderius politikos formuotojus, inovacijas vystančių įmonių atstovus, kurie  pasidalins naujausiomis Fintech tendencijomis, idėjomis bei įžvalgomis. Aukščiausio lygio sprendimus priimančių asmenų, tinklų kūrimo sesijos, seminarai - visa informacija apie naujoves, iššūkius, naujų technologijų perspektyvas ateityje, investicijose ir kituose finansų sektoriuose.

Pasinaudok unikalia galimybe išgirsti apie Fintech ateities perspektyvas ir iššūkius tiesiai iš finansinių technologijų pasaulio lyderių lūpų – didžiausioje Fintech konferencijoje Baltijos šalyse, Vilniuje, lapkričio 8 d.

Aukščiausio lygio finansų ekspertai, verslo atstovai ir kiti finansų rinkų politikos formuotojai iš viso pasaulio bei Lietuvos diskutuos apie naujų technologijų proveržį mokėjimų, investavimo ir kitose srityse.

Renginį organizuoja Finansų ministerija, Lietuvos bankas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ – komanda, kuri apjungė savo jėgas paversti Lietuvą Fintech lydere Baltijos ir Šiaurės šalių regione.

Dalyvių registracija ir išsamesnė programa – puslapyje http://fintechinn.lt.

Konferencija vyks anglų kalba.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo MITA.