Inovacijų savaitė 2018

„Inovacijų savaitė 2018“ – tai nemokamų renginių ir novatoriškų idėjų kupinas miesto festivalis, draugėn suburiantis inovacijų entuaziastus: visuomeninkus, verslo, mokslo, viešojo sektoriaus atstovus ir jaunimą dalytis ateities vizijomis.  

Trečius metus iš eilės vykstantis festivalis šiemet rugsėjo 24–30 d. aplankys du didžiausius Lietuvos miestus – renginiai vyks Vilniuje ir Kaune. Miesto festivalio dalyvius kvies atviros ir nemokamos paskaitos apie ateities technologijas, lietuvių sukurtų novatoriškų produktų paroda, nemokamos programavimo pamokos, verslo pusryčiai, protmūšis, interaktyvios pramogos ir daug kitų veiklų.

Miesto festivalio „Inovacijų savaitė 2018“ renginius jungia viena tema – naujos realybės. Kasdienybėje pritaikomos naujos technologijos įsitvirtina mūsų gyvenime, be jų nebeįsivaizduojame ne tik aukštųjų technologijų plėtros, bet ir kasdienių buities darbų. Praplėstos galimybės sukuria naują potencialą mokslui, šalies ekonomikai, verslui – augti, kurti, eksperimentuoti ir klestėti. Renginiai miestiečius ir miesto svečius kvies atsakyti į klausimą, kaip keičiasi mūsų pasaulio suvokimo ribos.

Svarbiausios renginių temos – technologijų inovacijos (ateities technologijos, mokslo ir verslo partnerystė, technologijos praktikoje), inovacijos versle (medija ir rinkodara, ateities technologijos, išmanūs sprendimai), inovacijos kasdieniame gyvenime (vartojimo įpročiai, socialinės medijos, dirbtinis intelektas). Visuomeninkai, mokslo ir verslo atstovai dalysis sėkmės istorijomis ir pasiteisinusia inovacijų praktika, padėjusia praplėsti jų pasaulio suvokimo ribas.

„Inovacijų savaitės 2018“ renginius organizuoja Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Pagrindiniai renginiai:

 • atviros paskaitos inovacijų palapinėse („Inovacijos versle“, „Technologijų inovacijos“, „Inovacijos kasdieniame gyvenime“) rugsėjo 25, 26 ir 27 d. Lukiškių, Kudirkos ir Europos a. nuo 17 val. iki 18:30 val. - net 9 temos, daugiau nei 30 pranešėjų,
 • protmūšis „100-mečio inovacijos“,
 • renginys „Intelektinės nuosavybės svarba: perspektyvos ir konkurencingumas versle“,
 • inovacijų paroda PC „Panorama“ rugsėjo 26-27 d.,
 • verslo pusryčiai „Ateities būstas: išmanieji namai ir konstrukcijos“ rugsėjo 29 d. ,
 • verslo pusryčiai „Iš laboratorijos į virtuvę: maisto inovacijos verslui“ rugsėjo 25 d.,
 • dieninės aktyvacijos moksleiviams (pramogos su dronais ir 3D spausdinimu, robotų dirbtuvės, virtuali realybė) inovacijų palapinėse rugsėjo 25, 26 ir 27 d. Lukiškių, Kudirkos ir Europos a. nuo 11 iki 17 val.,
 • inovacijų marštrutas po inovatyvias vietas Vilniaus mieste,
 • konferencija „Life Sciences Baltics“ ir gyvybės mokslų sektoriaus paroda rugsėjo 26-27 d.,
 • uždarymo koncertas rugsėjo 29 d. Lukiškių a.,
 • kiti renginiai.

Daugiau informacijos galite rasti svetainėje: https://www.inovacijusavaite.lt/lt