Paslaugos

Verslo zona

Verslo zona - tai paslauga smulkiojo verslo įmonėms, kurių pagrindinis tikslas - vystyti savo verslą, o buvimas Verslo zonoje jiems leidžia išvengti administravimo (patalpų ir darbuotojų išlaikymas, org. technika, biuro baldai ir pan.)  kaštų ir veiklų, kurias už tam tikrą mokestį gali vykdyti Verslo zonos darbuotojai. Mažoms įmonėms, norinčioms sutaupyti – Verslo zonos paslauga kainuos keliskart mažiau nei realaus biuro išlaikymas. Naujoms įmonėms, tik pradedančioms savo veiklą – toks biuras ne tik sutaupys jų pinigus, bet ir sudarys galimybę bendrauti su bendraminčiais. Pradedant veiklą dar nėra aišku, kiek darbuotojų ir kitų išteklių reikės realiam biurui konkrečios įmonės atveju. Tai galima bus nustatyti tik po tam tikro sėkmingo įmonės veiklos laikotarpio, kuriuo ir siūloma pasinaudoti Verslo zonos paslauga.<plačiau>
 

Verslo inkubatorius

Verslo inkubatorius - spin-off ir start-up įmonių steigimosi vieta. Šiuo metu  Slėnis NEMUNAS dar neturi pakankamai patalpų, skirtų inkubavimui, todėl kiekvienas atvejis aptariamas atskirai, tačiau vykdo visas ikiinkubacinio periodo veiklas, skatinančias šių įmonių steigimąsi, kad atsiradus galimybei kurtis Slėnyje spin-off ir start-up įmonės  sėkmingai inkubuotųsi ir taptų pilnateisėmis Slėnio dalyvėmis.

 

Komercializavimo zona

Komercializavimo zona - erdvė, kur Jūsų idėja, mokslinis tyrimas, verslas ar produktas turi  galimybę tapti patrauklia preke, nauju verslu, papildomu pajamų šaltiniu ar gali įsilieti į kitų institucijų, kitų šalių, kitų organizacijų veiklą vykdant projektus, vystant idėjas ir jas įgyvendinant.

 

Mokslo kavinė

Mokslo kavinė – tai erdvė aktyviam dialogui prie puodelio kavos, vieta, kurioje žaidžiami verslo žaidimai, vedami seminarai verslumo temomis, organizuojami susitikimai su mokslininkais.

Čia galima ne tik įsigyti inovatyvių mokslininkų sukurtų produktų, gauti renginių organizavimo, spausdinimo, kopijavimo paslaugas, bet ir pasimėgauti kava, bei paskaityti verslo literatūrą. Renginius organizuojame Mokslo kavinės diskusijų centre, talpinančiame iki 25 žmonių, aprūpiname org. technika ir pateikiame kavą pertraukėlių metu. Renginio organizavimo kaina  ir paslaugų apimtis – derybų klausimas.

Informaciją apie mokslo kavinės paslaugas teikia vadybininkė Indrė Bručienė tel. (8 37) 788 124 arba

el. paštu mokslo.kavine@gmail.com

 
 
Mokslo kavinės diskusijų centras